TEMİZLİK İŞÇİSİNDEN DUYGUSAL VEDA… | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi
SON DAKİKA

TEMİZLİK İŞÇİSİNDEN DUYGUSAL VEDA…

Bu haber 15 Nisan 2022 - 11:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde 15 yıl boyunca çalışan temizlik işçisi Ahmet Çiftlikli bugün itibariyle emekli oldu…

Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde 15 yıl boyunca çalışan temizlik işçisi Ahmet Çiftlikli bugün itibariyle emekli oldu…
1967 doğumlu olan Çiftlikli Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ailesiyle birlikte makamında ziyaret ederek, yıllarca kullandığı temizlik malzemeleri olan faraş ve süpürgeyi temsili olarak Başkan Tokat’a hediye etti.
Ziyarette duygu dolu anlar yaşadığını belirten Temizlik İşleri Personeli Ahmet Çiftlikli; “Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat’ı tanıdığım için çok mutluyum. Başkanımızı çok seviyorum. Çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diliyorum. Onun ömür boyu mutlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
Bütün emekleri için kendisine teşekkür ediyorum…
Ziyarette Temizlik Personeli Ahmet Çiftlikli’ye plaket takdim eden Başkan Tokat; “Ahmet arkadaşımız Temizlik birimimizdeki en eski personellerimizden. Bugün itibariyle emekliliği hak etti. Bu vesileyle beni de ziyarete geldi. Çok mutlu olduk, çok memnun olduk. Çalışmasından son derece memnun olduğumuz, kendine duyulan güven ve görev anlayışı çerçevesinde işleri en iyi şekilde yapmaya çalışan, gayretli bir arkadaşımızdı. Onu kaybettiğimiz için üzgünüz. Bütün emekleri için kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşantısında sağlıklı, huzurlu, bereketli bir ömür diliyorum. Burası onun evi her zaman kapımız ona açık, onu unutmayacağız. Milas halkı adına, kendi adıma, belediyemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.