Başkan Beyazgül, Hilvan ve Siverek’te Temaslarda Bulundu | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi
SON DAKİKA

Başkan Beyazgül, Hilvan ve Siverek’te Temaslarda Bulundu

Bu haber 19 Nisan 2022 - 22:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek ve Hilvan ilçelerinde bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.
< p>& lt; p&gt;  BAŞKAN BEYAZGÜL SİVEREK VE HİLVAN’DA TEMASLARDA BULUNDU
ŞanlıurfaBüyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Siverek ve Hilvan ilçelerinde bir dizi temas ve incelemelerde bulundu. Başkan Beyazgül hane ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
Her fırsatta halkla iç içe olan, talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül AK Parti Siverek ve Hilvan teşkilatıyla bir araya gelerek ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale, meclis üyeleri ve parti yöneticileriyle birlikte ilçedeki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Beyazgül, ziyaret ettikleri hanelerde vatandaşlarla yakından ilgilendi.
Esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Beyazgül her zaman olduğu gibi çocukları da oyuncaklarla sevindirdi. Siverek ziyaretlerinin ardından Başkan Beyazgül Hilvan ilçesine geçti.
İlçede Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Cidir, Meclis Üyeleri ve Parti yöneticileri tarafından karşılanan Başkan Beyazgül beraberindeki heyetle birlikte ilçede yürütülen hizmetlerle ilgili bilgi aldı.
Hilvan ilçesinde de hane ziyaretlerinde bulunan Başkan Beyazgül vatandaşların iftar öncesi vatandaşların evlerine misafir olarak herhangi bir ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Ziyaretlerde Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir de eşlik etti.