SON DAKİKA

Büyükşehir’den Siverek Karacadağ Yolunda Karla Mücadele Çalışmaları

Bu haber 20 Şubat 2021 - 13:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(RHA AJANS/RHA)-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,Siverek Karcadağ'da kar yağışının gerçekleşmesinin ardından Siverek Karacadağ Kayak Merkezi güzergahında bulunan yollarda kar temizleme, yol açma ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,Siverek Karcadağ'da kar yağışının gerçekleşmesinin ardından Siverek Karacadağ Kayak Merkezi güzergahında bulunan yollarda kar temizleme, yol açma ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri,Karacadağ'da etkili olan kar yağışı nedeniyle hazır halde bekleyen iş makinalarıyla gerekli çalışmaları yürüterek yaşanan her türlü olumsuz duruma anında müdahale etti. Kar yağışının Karacadağ kayak merkezine daha yoğun yaşandığı kırsal kesimde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Yolların açık tutulması için aralıksız olarak çalışan ekipler, tuzlama ve küreme çalışmalarına da devam ediyor.
Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tek kayak merkezi olan Şanlıurfa´nın Siverek ilçesindeki Karacadağ Kayak Merkezi yollarında da dozerlerle yol açma çalışmalarını sürdüren ekipler,kar küreme ve tuzlama çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.