Başkan Özyavuz Beşikli’de Asfalt Yol Çalışmasını İnceledi | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber SitesiUrfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Özyavuz Beşikli’de Asfalt Yol Çalışmasını İnceledi

Harran Belediyesi fen işleri müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde asfalt yol hizmet atağını sürdürüyor.

Bu haber 21 Kasım 2023 - 14:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Harran Belediyesi ilçe kırsalında mahalle içi asfalt serim çalışmalarına devam ediyor. Mahalle içi asfalt çalışmalarının devam ettiği Beşikli mahallesinde incelemelerde bulunan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, keşke bu yolların dili olsa da konuşsa diyerek, yolların önceki hallerinin içler acısı olduğunu söyledi.

Başkan Özyavuz; Keşke bu yolların dili olsa da anlatabilse. Bizler çok şey yaptık, çok iş bitirdik bugüne kadar. Üretken belediyecilik anlayışıyla bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim aklıyla Cumhur ittifakı’nın bütün gücünü kullanarak, hem Harran Belediyemiz hemde Büyükşehir Belediyesi ile beraber ulaşımda Harran ilçemizde bütün grup yollarının hemen hemen hepsini tamamladık.

Harran Belediyesi olarak mahalle içi asfalt çalışmaları kapsamında bugün Beşikli mahallemizdeyiz. Beşikli mahallemizin, mahalle içi asfalt çalışmalarını yapıyoruz. Cenab-ı Allah’ın izniyle ulaşımda asfaltını ulaştırmadığımız, parke taşını ulaştırmadığımız bir mahallemiz kalmayana dek çalışmaya devam edeceğiz. Harran ilçemizin her bir mahallesine hizmeti götürebilmek için gece gündüz demeden belediye araçlarımızla belediye personellerimizle, ilçe başkanımızla encümenlerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahalle içi yolların Harran’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. İfadelerini kullandı.

Beşikli Mahalle sakinleri yapılan Mahalle içi asfalt çalışmalarından dolayı Başkan Özyavuz’a teşekkür ettiler.