Av.Seyyithan Atilla Ak Parti Ceylanpınar belediye başkanı A.Adaylığını açıkladı | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber SitesiUrfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi

SON DAKİKA

Av.Seyyithan Atilla Ak Parti Ceylanpınar belediye başkanı A.Adaylığını açıkladı

Ceylanpınar ilçesindeki siyasi gelişmeler hız kazanırken, AK Parti’den önemli bir aday adayı açıklaması geldi.

Bu haber 05 Kasım 2023 - 16:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Avukat Seyyithan Atilla, düzenlediği basın toplantısında Ceylanpınar Belediye Başkan aday adayı olduğunu duyurdu.

Atilla, basın toplantısında yaptığı konuşmada, Ceylanpınar’ın geleceği için çalışmalar yapmak ve ilçenin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla aday adayı olduğunu belirtti.

Ceylanpınar ilçesinde 8 dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan Atilla ailesinin genç siyasetçilerinden olan Seyithan Atilla, Ceylanpınar ilçesindeki Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlardan oluşan kalabalık bir grupla aday adaylığını duyurdu.

Basın toplantısında Av. Seyithan Atilla’ya, önceki dönem Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla da eşlik etti. Toplantıya Ceylanpınar eski belediye başkanı Menderes Atilla’nın yanı sıra Belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Avukat Seyyithan Atilla, vatandaşların yoğun ilgisi ve alkışları arasında coşkulu bir şekilde karşılandı. Menderes Atilla ise Seyyithan Atilla’ya başarılar dileyerek, onun arkasında olduğunu ve en iyi hizmeti vereceğine inandığını söyledi.

Seyyithan Atilla ise yaptığı açıklamada, Atilla ailesinin uzun süredir siyasetin içinde olduğunu belirterek, Ceylanpınar’da hizmet eksikliği olduğunu dile getirdi. Atilla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın referansı olduğunu ve Ceylanpınar halkına hizmet etmek için geldiğini ifade etti.