Yazmacı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber SitesiUrfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi

SON DAKİKA

Yazmacı’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Milletvekili Yazmacı’dan Cumhuriyet Bayramı mesajı: Bir asırdır verdiğimiz birlik, beraberlik ve bağımsızlık mesajına Türkiye Yüzyılı’ndada devam edeceğiz.

Bu haber 28 Ekim 2023 - 10:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

TBMM Dilekçe Komisyonu Üyesi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayınlayarak, “ Bir asırdır tüm dünyaya verdiğimiz güçlü birlik, beraberlik ve bağımsızlık mesajının Türkiye Yüzyılı’nda da takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cumhuriyetin; kardeşliğin, vatan sevdalısının ve istiklal aşığı milletin güçlü ve güven dolu bir gelecek inşa etme arzusunun sarsılmaz gücü olduğunu vurgulayan Yazmacı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nın inşasında da aynı tutumla ilerleyeceklerini söyledi.

 

Büyük ve güçlü Türkiye yolunda 7’den 70’e milletçe emin adımlarla ilerliyoruz

Milletvekili Yazmacı’nın mesajı şu şekilde:

“Kurtuluş Mücadelemizi, İstiklal Harbimizi Cumhuriyetle taçlandırarak, milletimizin tarihe vurduğu bağımsızlık ve egemenlik mührünü tüm dünyaya tam 100 yıl önce bugün ilan ettik.

Cumhuriyet, kardeşliğin, vatan sevdalısının ve istiklal aşığı milletimizin güçlü ve güven dolu bir gelecek inşa etme arzusunun sarsılmaz gücüdür. Ülkemiz, her renkten, her kökten, her sesten insanımızın, dil, din, ırk, mezhep farklılıklarına bakmaksızın bütün vatandaşlarımızın hak ve özgürlüğünü teminat altına almıştır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’ndatam bağımsız, büyük ve güçlü Türkiye yolunda 7’den 70’e milletçe emin adımlarla ilerliyoruz.

Bir asırdır tüm dünyaya verdiğimiz güçlü birlik, beraberlik ve bağımsızlık mesajının Türkiye Yüzyılı’nda da takipçisi olmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygıyla ve minnetle yâd ediyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”