Başkan Karadağ Milletvekillerini Makamında Ağırladı! | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber SitesiUrfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Karadağ Milletvekillerini Makamında Ağırladı!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, geçtiğimiz gün makamında CHP Bursa, Gaziantep, Kars ve İstanbul milletvekillerini makamında ağırladı. Karadağ ve milletvekillerinin gündeminde yaklaşan yerel seçimler vardı.

Bu haber 31 Ekim 2023 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Özverili çalışmasıyla Şanlıurfalı hemşerilerinin takdirini kazanan Başkan Karadağ, esnaf ve hane ziyaretlerinin yanı sıra makamında da misafirlerini ağırlamaya da devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz milletvekillerini misafir eden Karadağ, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada nazik ziyaretlerinden dolayı milletvekillerine teşekkür ederek şunları söyledi:”  Esnaf, hane, kurum ve kuruluş ziyaretlerimize hız kesmeden devam ederken, makamımızda da milletvekillerimizi ağırlamaya devam ediyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz gün CHP Bursa Milletvekilimiz Sayın Orhan Sarıbal ve Gaziantep Milletvekilimiz Sayın Hasan Öztürkmen İl başkanlığımızda bizleri ziyaret ettiler. Hemen akabinde de CHP İstanbul milletvekilimiz Sayın Türkan Elçi ve Kars Milletvekilimiz Sayın İnan Akgün Alp İl başkanlığımızda bizleri ziyaret ettiler. Milletvekillerimizle birlikte yaklaşan yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulunduk. Milletvekillerimize plan ve projelerimizden bahsederek, halkın sorun, öneri ve taleplerini de bizzat ilettim. Oldukça verimli ve bilgilendirici görüşmeler sağladık. Bizleri makamımızda ziyaret ederek onurlandıran milletvekillerimiz Sarıbal, Öztürkmen, Elçi ve Alp’e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.