Başkan ekinci’den yaralı askere ziyaret | Urfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber SitesiUrfam Haber | Şanlıurfa'nın Haber Sitesi

SON DAKİKA

Başkan ekinci’den yaralı askere ziyaret

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kaplan Operasyonu’nda yaralanan Viranşehirli Uzman Sözleşmeli Er İbrahim İğil’i, evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bu haber 30 Ekim 2023 - 8:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ile birlikte Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kaplan Operasyonu’nda teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Uzman Sözleşmeli Er İbrahim İğil’i, Elgün Kırsal Mahallesi’nde bulunan evinde ziyaret etti.
İğil ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten heyet, yaralı asker ve ailesi ile bir süre sohbet edip, sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.
Başkan Ekinci, Milletvekili Yazmacı ve Başkan Tekin, kapılarının her zaman kahraman askerlerine açık olduğunu belirterek, asker ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirttiler.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren yaralı asker İğil ve ailesi, Başkan Ekinci, Milletvekili Yazmacı, Başkan Tekin ve beraberindeki heyete teşekkür etti.