SON DAKİKA

Urfalı O isim görevden alındı

Bu haber 07 Mart 2021 - 6:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(RHA AJANS/RHA)-AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı değişti.Yerine Düzce Milletvekili Ayşe Keşmir aday gösterildi.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı değişti.
AK Parti, Kadın Kolları Başkanlığı'nda değişime gidiyor. 2015 yılından bu yana görevi yürüten Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam'ın yerine Düzce Milletvekili Ayşe Keşir'in aday gösterilmesi kararlaştırıldı. Haberi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile duyurdu. Kandemir'in paylaşımında, "Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam hanıma bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun" ifadeleri yer aldı.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanlığının 8 Mart'taki kongreye, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir başkanlığında gideceği öğrenildi.
Kandemir'in paylaşımında şu ifadeler yer aldı:
"Partimize hayırlı olsun""8 Mart Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz 6.Olağan Genel Merkez Kadın Kolları Kongremizde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir hanım adayımız olarak belirlenmiştir.Görevi devredecek olan Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Ankara Milletvekilimiz Lütfiye Selva Çam hanıma bugüne kadar göstermiş olduğu emek ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Partimize hayırlı olsun."ifadelerini kullandı.