SON DAKİKA

Başkan Baydilli:Modern ve Geniş Yollar için Çalışıyoruz

Bu haber 10 Şubat 2021 - 15:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karaköprü Belediyesi her geçen yıl büyüyen ve gelişen ilçenin her yerinde yeni yollar açarak yol ağını genişletiyor

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri  Başkan Metin Baydilli'nin talimatıyla yeni yapıların oluştuğu mahallelerde yeni yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yeni yapılaşmanın fazla olduğu ve sürekli yeni yollara ihtiyaç duyulan Seyrantepe Batıkent ve Güllübağ yeni yollar açılırken vatandaşların araçlarıyla rahatlıkla seyahat etmeleri için deforme olmuş yerlerde onarım çalışmaları ve  asfalt yollarda yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçenin yol ağını her geçen gün genişlettiklerine dikkat çekerek İlçemiz 2021 itibariyle 237 bin nüfusu devirmiş durumdadır. Biz de bu nüfus artışına ve yapılaşmaya ayak uydurmak için sıkı bir çalışma içerisindeyiz.
Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi için ilçemizi modern ve geniş yollarıyla daha yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz ve çalışacağız diye konuştu.
Karaköprü Belediyesi Fen İşleri ekipleri program dâhilinde ihtiyaç olan bölgelerde yeni yol açma ve kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek.