SON DAKİKA
AdanasporAkhisar BelediyesporAlanyasporAntalyasporBeşiktaşBursasporÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGaziantepsporGençlerbirliğiİstanbul BaşakşehirKardemir KarabüksporKasımpaşaKayserisporKonyasporOsmanlı SporTrabzonspor

Misli.com 2. ve 3.Ligde haftanın programı

Bu haber 30 Ekim 2020 - 17:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(RHA AJANS/RHA)-Futbolda Misli.com 2. Lig'de 8, Misli.com 3. Lig'de ise 7. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2.Lig ve 3.liglerde haftanın programı şöyle:
MİSLİ COM 2. LİG
Beyaz Grup
Yarın:
13.00 Manisa FK-Sancaktepe FK (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.00 Çorum FK-Ankara Demirspor (Çorum Şehir)
13.00 Uşakspor-Şanlıurfaspor (Uşak 1 Eylül)
13.00 Hacettepe-Hekimoğlu Trabzon (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.00 Zonguldak Kömürspor-Anagold 24Erzincanspor (Devrek İlçe)
13.00 Sarıyer-Amed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş)
19.00 Kocaelispor-Ergene Velimeşespor (Kocaeli)
19.00 Afjet Afyonspor-Niğde Anadolu FK (Zafer)
Not: Grupta Gümüşhanespor-Kahramanmaraşspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
Kırmızı Grup
Yarın:
13.00 Elazığspor-Eyüpspor (Elazığ Doğukent)
13.00 Bayburt Özel İdare-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bayburt Genç Osman)
13.00 Serik Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Serik İsmail Oğan)
13.00 Kardemir Karabükspor-Etimesgut Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.00 Karacabey Belediyespor-Sakaryaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.00 Bodrumspor-Pazarspor (Bodrum İlçe)
13.00 Kırşehir Belediyespor-Vanspor FK (Kırşehir Ahi)
13.00 Mamak FK-Kırklarelispor (Çubuk İlçe)
13.00 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik)
13.00 Sivas Belediyespor-Turgutluspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
MİSLİ.COM 3. LİG
1. Grup
1 Kasım Pazar:
13.00 1877 Alemdağspor-Bucaspor 1928 (Alemdağ)
13.00 Artvin Hopaspor-Manisaspor (Hopa)
13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Nevşehir Gazi)
13.00 Kızılcabölükspor-Belediye Derincespor (Kızılcabölük Semt)
13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Diyarbekirspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)
13.00 Fatsa Belediyespor-Kemerspor 2003 (Fatsa İlçe)
13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Payasspor (Edirne 25 Kasım)
Not: Grupta Çankaya FK-Ofspor maçı, yeni tip koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.
2. Grup
1 Kasım Pazar:
13.00 Ceyhanspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Ceyhan İlçe)
13.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe)
13.00 Mardin Fosfatspor-Tekirdağspor (Mardin 21 Kasım)
13.00 İskenderun FK-Yozgatspor 1959 (Payas İlçe)
13.00 Belediye Kütahyaspor-Darıca Gençlerbirliği (Dumlupınar)
13.00 Hadile Edip Adıvarspor-Nazilli Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
13.00 Tokatspor-Çengelköy (Tokat Gaziosmanpaşa)
19.00 Fethiyespor-Yomraspor (Fethiye İlçe)
3. Grup
Yarın:
13.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Vefa)
1 Kasım Pazar:
13.00 Gölcükspor-Altındağspor (Gölcük Şehir)
13.00 Elazığ Karakoçan FK-Şile Yıldızspor (Elazığ Doğukent)
13.00 Yalovaspor-İçel İdmanyurdu (Yalova Atatürk)
13.00 Cizrespor-Batman Petrolspor (Siirt Atatürk)
13.00 Çatalcaspor-Karşıyaka (Tepecik Şenol Güneş)
13.00 Arhavispor-Somaspor (Arhavi İlçe)
19.00 Isparta 32 Spor-Erbaaspor (Isparta Atatürk)
4. Grup
Yarın:
13.00 Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik)
13.00 52 Orduspor-Bayrampaşa (19 Eylül)
13.00 Sultanbeyli Belediyespor-Siirt İl Özel İdare (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Silivrispor (Kelkit İlçe)
13.00 68 Aksaray Belediyespor-Adıyaman 1954 (Dağılgan)
13.00 Bergama Belediyespor-Kozanspor (Bergama 14 Eylül)
13.00 Modafen-Muğlaspor (Alemdağ)
Not:Düzcespor'un 16 futbolcusunda görülen corona virüs nedeniyle bu hafta oynanacak olan Düzcespor-Karaköprü Belediyespor maçı TFF tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

PUAN DURUMU
Süper Lig
# TAKIMLAR O AV P
PTT 1.Lig
# TAKIMLAR O AV P
LİG FİKSTÜRÜ
Süper Lig
PTT 1.Lig