SON DAKİKA

Madde bağımlılığına tiyatro ile ‘dur’ diyecekler

Bu haber 06 Mart 2020 - 10:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Şanlıurfa kent konseyi Gençlikspor komisyonunu tarafından Siverek ilçesinde madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında Cumartesi günü tiyatro oyunu oynanacak. Tiyatro ile oyunu ile madde bağımlılığına ‘dur’ denecek.

Şanlıurfa kent konseyi Gençlikspor komisyonu, Siverek’te Cuma günü oynayacakları tiyatro ile madde bağımlığına ‘dur’ diyecekler.

“UYUŞTURUCUYA DEĞİL SPORA BAĞIMLI OL”

Şanlıurfa kent konseyi Gençlikspor Komisyonunu Başkanı Murat Basyan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Şanlıurfa kent konseyi Gençlikspor komisyonunun organize ettiği ve Siverek Kaymakamlığı, Siverek Belediyesi, Emniyet Müdürlüğü, Halk Eğitim Müdürlüğü Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Spor müdürlüğü ve STK’ların desteği ile hazırlanan tiyatro oyunu sergilenecek. Uyuşturucuya değil spora bağımlı ol sloganıyla çıkılan yolda, Mavi Sanat Topluluğu’nun hazırladığı Kayıp Hayatlar tiyatro oyunu ile madde bağımlılığına karşı sergilenecek tiyatro oyununa tüm Siverek halkı davetlidir.

Siverek ilçesinin Ayvanay Mahallesi’nde bulunan Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda Cumartesi günü 19.00’da tüm ilçe halkı davetlidir.”