SON DAKİKA

Karakeçili: Şanlıurfaspor hepimizindir

Bu haber 21 Şubat 2020 - 8:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi (GİK) Ömer Karakeçili, “Şanlıurfaspor bu şehrin markasıdır. Şanlıurfaspor bu şehrindir, herkesindir. Herkesin Şanlıurfaspor için elini taşın altına koyması gerekir” dedi.

RHA AJANS/RHA) – Şanlıurfaspor’un içinde bulunduğu durum kentte 7’den 70’e herkesi üzüyor. Kulüp şimdiden 3.Lig’e düşmeyi garantiledi.

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi (GİK) Ömer Karakeçili Ruha Haber Ajansı’na Şanlıurfaspor hakkında açıklamalarda bulundu.

“BİZ DE ŞANLIURFASPOR KONUSUNDA ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

Demokrat Parti Genel İdare Kurulu üyesi (GİK) Ömer Karakeçili, kendilerinin de Şanlıurfaspor konusunda üstlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirterek, “Şehrimizin markası, koskoca çınar Şanlıurfaspor her geçen gün gözlerimizin önünde eriyor. Takımımız şimdiden 3.Lig’e düşmeyi garantiledi. Şanlıurfaspor konusunda kimsenin arkasını dönmeye hakkı yok. Bu takım hepimizindir. Şanlıurfaspor bu şehrin markasıdır. Şanlıurfaspor bu şehrindir, herkesindir. Herkesin Şanlıurfaspor için elini taşın altına koyması gerekir. Şimdiden gelecek sezonun planlaması yapılmadı, mevcut olan borcun eritilmesi için gerekli çalışmalar yapılmadı. Biz de Şanlıurfaspor konusunda elimizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.