SON DAKİKA

İl Başkanı Yıldız ,2019 yılını değerlendirdi

Bu haber 05 Ocak 2020 - 11:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız 2019 yılında Şanlıurfa’da yapılan yatırımları değerlendirdi.

İl Başkanımız Bahattin YILDIZ, AK Parti Şanlıurfa İl Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil Eşiyok ve AK Parti Büyükşehir Belediye Grup Başkanvekili Faruk Bayuk’un Katılımlarıyla Gerçekleşen Basın Toplantısında,“Teşkilatımızın tüm kademleriyle Şanlıurfalı hemşerilerimize hizmet edebilmek için istişarelerin, bilgi paylaşımının, sahada elde edilen bilgi ve taleplerin değerlendirildiği, toplantıda, Belediye Başkanları Toplantısı, İl İlçe Danışma Meclisi toplantılarımızı düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. ilçe ve esnaf ziyaretlerimizle her an milletimiz ile bir araya geliyoruz. Gece gündüz hizmet etmek için koşturuyoruz. 2019 yılı mart ayında gerçekleşen yerel seçimlerde teşkilatımız büyük Bir başarıya imza atmıştır. Belediye sayımızı artırdık.”dedi

Başkan YILDIZ,  Açıklamalarında Teşkilat Çalışmaları, Barış Pınarı Harekatı ve Şanlıurfa’da Devam Eden Proje ve Çalışmalarla İlgili Bilgilendirmelerde Bulundu. Yıldız  Yaptığı Açıklamada;”Barış Pınarı Harekatı: Operasyon süresince vatandaşlarımızla daima birarada olduk, sınırlarımızdaki terör koridorunu yıkmak için silahlı kuvvetlerimizin başlattığı harekata hem vatandaşlarımızla destek verdik, hem İl Teşkilatımızla hem İlçe Başkanlıklarımızla hem de sosyal medyada  çalışmalarıyla operasyona destek olduk.

Seçim çalışmaları; büyükşehir belediye başkan adayımız ve ilçe belediye başkan adaylarımız belli olduktan sonra girmedik gönül çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadık, teşkilatlarımızla milletvekillerimizle MKYK üyelerimizle belediye başkan adaylarımızla gece demeden gündüz demeden bıkmadan yorulmadan çalıştık. Ev toplantılarımızı yaptık, esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştirdik, vatandaşlarımızla biraraya geldik. Gönül belediyeciliği için destek istedik.

Vatandaşlarımızın talepleri; vatandaşlarımızın tüm taleplerini ilgili birimlere aktardık, çözüm için gerekli talimatları verdik.