Mankal:”Şanlıurfaspor İçin Herkes Elini Taşın Altına Koymalı”

Şanlıurfaspor Kayyum Heyeti Başkanı Mahmut Mankal,Şanlıurfaspor’un yaşaması ve kapanmaması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğinin altını çizerek, “İnşallah 5 Ocak’ta yapılacak olan olağanüstü kongrede de iyi adaylar çıkar ve takıma sahip çıkarlar diye dua ediyorum” dedi.

Mahmut Mankal,5 Ocak’ta yapılacak Şanlıurfaspor olağanüstü kongresi öncesi RHA AJANS‘a yaptığı açıklamada, sarı-yeşil takıma destek çağrısında bulundu.Mankal, yaptığı açıklamada, “Şanlıurfaspor bu şehrin marka değeridir.Bu takım sadece sadece Kayyum ve Mülki amirin yada belediye başkanlarının takımı değil. Bu şehrin tamamının takımı.Eğer bir şehrin marka değeri olduğuna inanıyorsak hepimiz taşın altına elimizi koymalıyız.”diye konuştu.

Şanlıurfaspor Kayyum Heyeti Başkanı Başkanı İş İnsanı Mahmut Mankal,Şanlıurfaspor’un kapanmaması ve yeniden yaşanması için heyet olarak gerekli çalışmaları aralıksız sürüdürdüklerini belirterek,tüm sporseverlerin ve iş insanlarının yanı sıra bu takıma gönül vermiş herkesin bu süreçte takımın yaşaması için Şanlıurfalılara ve taraftarlara çağrıda bulundu.