SON DAKİKA

Gök, Soylu’yu Tebrik Etti

Bu haber 22 Aralık 2019 - 20:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-24.Dönem Şanlıurfa Milletvekili Abdülkerim Gök Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’yu, ziyaret ederek tebrik etti.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu,YSK tarafından mazbatası iptal edilen eski belediye başkanı Abdullah Aksak‘ın yerine Cuma günü belediye başkanlığı görevine seçilmesi sebebiyle gerçekleşen ziyaretlerde tebrikleri kabul ediyor. Tebrik ziyaretlerine gelen misafirleriyle tek tek ilgilenen Soylu, “Bugün olduğu gibi bugünden sonrada hep birlikte omuz omuza ilçemizi geleceğe taşımak için çalışacağız. Bu güçlü birliktelik ile ilçemizi her geçen gün daha da geliştirip, büyüterek yaşanılabilir bir ilçe haline getireceğiz” dedi.

Amaçlarının ilçenin değerine değer katıp halkın yaşam kalitesini yükseltmek olduğunu kaydeden Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, “Öncelikle bizlere güvenen, verdikleri destekle bu kutlu görevi bize emanet edip,bize güvenen bu kutlu görevi bizlere emanet eden Genel Merkezimiz ve meclis üyelerimiz ve halkımız hiçbir konuda endişe duymasın. Ben ve ekip arkadaşlarım, halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için yorulmadan dinlenmeden daha çok gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.