SON DAKİKA

Mahmut Kaplan’dan Beyazgül’e Tam Destek

Bu haber 02 Şubat 2019 - 15:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Şanlıurfa 22. Dönem Milletvekili, Şeyhanlı aşireti kanaat önderlerinden Mahmut Kaplan ve beraberindeki grup, AK Parti İl Başkanlığına giderek Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’e destek verdiklerini belirtti.

BEYAZGÜL HER KESİMİN DESTEĞİ BİZLERİ SEVİNDİRİYOR
Şanlıurfa 22. Dönem Milletvekili, Şeyhanlı aşireti kanaat önderlerinden Mahmut Kaplan ve beraberindekilerin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, “Mahmut Kaplan abimizle beraber belediyede mesai yapmışımdır. Ben Hukuk İşleri Müdürü iken kendisi de belediyedeydi. Daha sonra kentimize bir dönem milletvekili olarak görev yapmıştır. Ayrıca memleketimizin hem bir kanaat önderi hem de oldukça sosyal, aktif bir yöne sahip bir değerimizdir. Bugün partimize gelerek bizlere ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulunmuşlardır. Kendisi, ekibi ve akrabalarıyla dostlarıyla bize yaptıkları bu ziyaret bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bize her kesimden destek veren tüm Şanlıurfalılara teşekkür ediyorum” dedi.

KAPLAN: BEYAZGÜL GÖNÜLLERİ FETHEDECEKTİR
Şanlıurfa 22. Dönem Milletvekili, Şeyhanlı aşireti kanaat önderlerinden Mahmut Kaplan ise Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün AK Partiye gönül vermiş dürüst bir kişiliğe sahip bir isim olduğuna dikkat çekerek, “AK kadrolarla 31 Mart Zaferini yaşamak için gece gündüz çalışacağız. Başkanımızın her şekilde yanındayız tam destekçisiyiz. Başkanımızın gönülleri fethedeceğine inancımız sonsuzdur” diye konuştu.