SON DAKİKA

Urfa halkından Canpolat’a coşkulu destek…

Bu haber 26 Ocak 2019 - 17:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti aday tanıtım toplantısında büyük bir coşkuyla karşılanan Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, “Bugün burada bizi yalnız bırakmayan, desteklemek için gelen tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimler öncesinde bugün AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un katılımıyla Şanlıurfa’da aday tanıtım toplantısı düzenlendi.

Urfalı vatandaşların yoğun katılım gösterdiği toplantıda AK Parti Haliliye Belediye Başkan Adayı Mehmet Canpolat, büyük bir coşkuyla karşılandı. Eşiyle birlikte 11 Nisan Kapalı Spor salonuna girer girmez alkışlar ve tezahüratlar alan Canpolat, ilk olarak halkı selamladı.

CANPOLAT: HALİLİYE’YE HALKI BİZİ YALNIZ BIRAKMADI!

Aday tanıtım toplantısından önce, kendisini yalnız bırakmayan başta teşkilat mensupları olmak üzere tüm Haliliye halkına teşekkürlerini ileten Canpolat, “Bugün burada bizi yalnız bırakmayan ve sonuna kadar desteklemek için gelen tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bu coşku 31 Mart gününe kadar sürecek ve 1 Nisan’da bu coşkuyu tüm Şanlıurfa ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Numan Kurtulmuş tarafından tanıtılmak üzere çağrılan Canpolat, vatandaşların “Haliliye seninle gurur duyuyor” tezahüratları eşliğinde sahneye çıktı.