SON DAKİKA

Başkan Yıldız’ın Öncülüğünde Seçim Startı Verildi

Bu haber 19 Ocak 2019 - 16:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(Ruha Haber Ajansı – RHA) AK Parti Şanlıurfa İl başkanı Bahattin YILDIZ Başkanlığında Ankarada düzenlenen seçime hazırlık, istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkan Adaylarının da katılımıyla seçime hazırlık, istişare ve değerlendirme toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Gerçekleştirilen toplantıda 31 Mart yerel seçimlerinde yapılacak olan seçim stratejiler konuşularak Yerel Yönetim’de yapılacak çalışmalar ve uygulanacak stratejiler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız toplantı ile ilgili yaptığı açıklamada, “ Malumunuz olduğu üzere İlçe Başkan Adaylarımızın tamamı açıklandı. Ankara’da düzenlediğimiz bu toplantıyla 31 Mart seçimlerinde izlenilecek yol haritasını, önümüzdeki sürecin stratejisini belirlemek adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Zeynel Abidin Beyazgül, MKYK Üyemiz Vildan Polat, AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerimiz, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızla birlikte toplantımızı düzenledik. AK Parti Şanlıurfa teşkilatları olarak seçimlere güçlü bir şekilde hazırız. AK Parti Şanlıurfa teşkilatı her zaman olduğu gibi 31 Mart Yerel Seçimlerinden de başarılı bir şekilde çıkacaktır. 31 Mart Yerel Seçimlerinin başta Şanlıurfa’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcı olsun.” Dedi.