SON DAKİKA

Mahmut Tuncer, İbrahim Tatlıses’e sitem etti!

Bu haber 15 Aralık 2018 - 17:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan türkücü Mahmut Tuncer, İbrahim Tatlıses’le Afrin ziyaretine kendisini çağırmadığı için küs olduğunu ve artık asla barışmayacağını söyleyerek sitem etti.

Yıllar önce küs olduğu İbrahim Tatlıses’le rahmetli Osman Yağmurdereli’nin programında gözyaşları içinde barışan Mahmut Tuncer, görüntüleri ‘2. Sayfa’da yeniden izleyince duygusal anlar yaşadı.

İbrahim Tatlıses’le yine küs olduğunu söyleyen Mahmut Tuncer, aralarındaki meseleyi şöyle anlattı: “İbrahim’le yine küsüz konuşmuyoruz, Osman abiyi görünce gözlerim doldu. Ankara’ya geldiğimde ilk tanıdığım sanatçılardan biriydi. Küsme nedenimiz iki kişinin arasında olan bir şeydir 3. kişiyi ilgilendirmez. Biz iki hemşehriyiz.”

“Kalp kırıldığında bir daha yapılacak bir şey yok. İnsanlar ağzından çıkacak kelimelerin nereye gideceğine dikkat etmeli. İnsanlar ağızdan çıkanlara ve silahtan çıkan kurşuna dikkat etmeli. Afrin meselesinde kırılmıştım. Bizi davet etmemişlerdi ben de o gün bir programa gittim. Programda bana ‘seni davet ettiler mi?’ dediler ben de ‘etmediler’ dedim.”

“Tatlıses, ‘evlatlarımız için her yere seve seve gideriz’ demiş. Sonra Tatlıses çıkıp ‘biz herkesi davet ettik’ demiş. Erkek adam erkek adama söyler sonra gelmeyenler için ‘yusuf yusuf ettiler’ dedi. Ben de sonra tek başıma Afrin’e gittim. Benim davet etmediler açıklamamdan sonra böyle dedi. O arasa ben açmam ben arasam da o açmaz.”

cnnturk.com