SON DAKİKA

Karanlık Eller Yine İş Başında

Bu haber 16 Aralık 2018 - 14:31 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(Ruha Haber Ajansı – RHA) Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayının açıklanmasının ardından kirli eller yine harekete geçti. Toplumda ismi hiçbir şaibeye karışmamış, toplum tarafından büyük kabul gören Zeynel Abidin Beyazgül’ün ismini yıpratmak isteyen güçlere tepkiler gecikmedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, Şanlıurfa’da kabül görmüş ve halkta karşılığı olan büyükşehir belediye başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün açıklanmasının ardından karanlık eller kenti karıştırmak için devreye girdi. Birtakım güçler üzerinden Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Samsun adayı Mustafa Demir (Bayındırlık eski bakanı) ile ilgili algı operasyonlarıyla yıpratılmaya çalışılıyor.

“BEYAZGÜL’Ü YEDİRTMEYİZ”

Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Mehmet Çek, sosyal medya üzerinden şu paylaşımlarda bulundu:”Şimdilerde SÖZCÜ vb çevrelerin hedefinde olan Zeynel bey Şanlıurfa için bir şans ve en isabetli seçimdir. Boşuna heveslenmeyin:YEDİRTMEYİZ

Şanlıurfa-2 Diğer taraftan tek başlarına yapamayacağını anlayan FETÖ-PKK ittifakı karşımıza çatı aday ile çıkmaya çalışıyor. Bu tezgâhları boşa çıkaracak / Şanlıurfa’nın huzurunu da bozdurtmayacağız.

FETÖ MERKEZLİ OYUNLAR OYNANIYOR

Şanlıurfa’ya dikkat ! (hepinizden destek bekliyorum)

FETÖ merkezli oyunlar oynanıyor. Bir taraftan SÖZCÜ eliyle bu tür haberler servis edilerek kafalarda soru işaretleri oluşturulmak suretiyle Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül yıpratılmaya çalışılıyor.”