SON DAKİKA

Beyazgül Dur Durak Bilmiyor

Bu haber 28 Aralık 2018 - 18:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(Ruha Haber Ajansı/RHA)-AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ismi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Zeynel Abidin Beyazgül çalışmalarıyla dur durak bilmiyor.

İstanbul’da düzenlenen aday tanıtım toplantısı sonrası şehre gelen ve adeta bir Genel Başkan edasıyla karşılanan AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, İl Başkan Bahattin Yıldız’la birlikte şehir merkezini adeta adım adım dolaşıyor.

Tüm kent ilçe adaylarının açıklanmasını beklerken Beyazgül ve parti yetkilileri, vatandaşlarla iç içe olup talep ve istekleri birinci ağızdan dinliyor. Çoğu zaman İl Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle beraber sabahın erken saatlerinde şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Beyazgül, gecenin ilerleyen saatlerinde de ev ziyaretleriyle vatandaşların evlerine misafir oluyor.

Esnaf ve vatandaşların taleplerini dinleyen, anında çözümlenebilecek sorunları yerinde gideren, kendisine iletilen ve diğer kamu ve kuruluşları ilgilendiren talep ve sorunlar için de köprü vazifesi gören AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül vatandaşın da takdirini kazanıyor.

Gittiği her yerde sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan Beyazgül, gençlere ise ayrı bir önem veriyor. Her söyleminde Şanlıurfa’nın genç nüfus potansiyelinin harekete geçirilmesi gerektiğinin altını çizen Beyazgül, gençlerle yaptığı sohbetlerde bu konulara değiniyor. Şehir merkezini adım adım dolaşan, sıkılmadık el bırakmamaya özen gösteren Zeynel Abidin Beyazgül’ün bu temposu kamuoyu tarafından da takdir ediliyor.