SON DAKİKA

Ak Başkan Adayı Beyazgül’den yeni yıl mesajı

Bu haber 31 Aralık 2018 - 18:21 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, vatandaşlara mutlu ve huzurlu bir yıl dileyerek, yeni yılın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Ak Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2019 yılının Göbeklitepe yılı ilan edilmesinin ardından bu yılın Şanlıurfa için ayrı bir önem taşıdığını dile getirdi. Beyazgül, “Sevinçleriyle, üzüntüleriyle 2018 yılını geride bırakırken yeni yılın gelmesini mutlulukla karşılıyoruz. 2019 yılının bütün insanlık için huzur, barış, refah ve istikrar getirmesini temenni ediyorum. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza, hedeflerimize emin adımlarla devam edeceğiz. “dedi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hareket ederek, her zaman yolunda gideceğiz diyen Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, 2019 yılının Şanlıurfa için ayrı bir önem taşıdığını belirtti. Beyazgül 2019 yılının turizmde ‘Göbeklitepe Yılı’ olduğunu hatırlatarak,” Cumhurbaşkanımız tarafından 2019 yılının Göbeklitepe yılı ilan edilmesi bizleri oldukça mutlu etti. 2019 yılıyla birlikte Şanlıurfa, gerek turizmde gerekse de diğer alanlarda yapacağı atılımlarla ‘Altın Yılı’nı yaşayacak. Bizler de; 2019 yılının özellikle Şanlıurfa’nın tanıtımı anlamında dolu dolu geçmesi adına elimizden gelen her şeyi sarf edeceğiz.” şeklinde konuştu.

AK kadrolar olarak ta, ‘bundan önceki yıllarda olduğu gibi ülkemiz ve milletimiz adına daima hizmet anlayışı ile Şanlıurfa’mızın kalkınması gayretinde ve kararlılığında olacağız, gönül belediyeciliği düsturuyla halkımızın önce gönlüne gireceğiz ‘ diyen Beyazgül,“Bu duygularla bir kez daha 2019 yılının ülkemiz, milletimiz, bölgemizdeki kardeşlerimiz, İslam coğrafyası ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum. Tüm Şanlıurfalı hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyor, selamlarımı, saygılarımı sunuyorum.” Dedi.