SON DAKİKA

Öğretmenler Eğitim Bir Sen’in Yemeğinde Buluştu

Bu haber 23 Kasım 2018 - 18:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

(Ruha Haber Ajansı RHA)-Akçakale Eğitim Bir Sen İlçe Temsilciliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlediği yemekte, öğretmen üyeleri ile bir araya geldi.

Eğitim-Bir-Sen Akçakale ilçe başkanlığı, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenlerin onurlarına verdiği yemekte buluştu.

Eğitim bir-sen Akçakale ilçe başkanlığının verdiği yemeğe sendika üyesi öğretmenler, ilçede görev yapan Büro memur sen, Sağlık sen, Diyanet sen temsilcileri katılım gösterdi.
Akçakale’de yaklaşık 450 öğretmen üyesi bulunan Eğitim bir-sen ilçe başkanı Ali Ataman yemeğe gelen eğitimcilere kısa bir konuşma yaptı. Ataman yaptığı konuşmada; “24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle, sendikamızın kurucusu Mehmet Akif İnan’ı, buradan rahmetle anıyoruz. Değerli öğretmenlerim! Geçtiğimiz aylarda yaptığımız Eğitim bir-sen Akçakale ilçe başkanlık görevini bizlere tevdi etmeniz bizleri onurlandırmıştır. Göstermiş olduğunuz bu teveccühten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Kıymetli öğretmenlerim! Bu yeni dönemde sizlerin de desteğiyle özlük haklarınız ve her türlü kurumsal haklarınız için çalışacağız. Bu konuda yeni açacağımız eğitim bir-sen büromuza hepinizi bekliyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Dedi.